Zespół Szkolno-Przedszkolny - Klasa IV A

Moja klasa

Poniedziałek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 WYCHOWANIE FIZYCZNE dziewczęta sala gimnastyczna mgr Magdalena Golis
WYCHOWANIE FIZYCZNE chłopcy sala gimnastyczna mgr Justyna Bąkowicz
08:55 - 09:40 JĘZYK POLSKI 1 (PG) mgr Bogumiła Wojtyła
09:50 - 10:35 JĘZYK POLSKI 1 (PG) mgr Bogumiła Wojtyła
10:45 - 11:30 MATEMATYKA 118 mgr Aneta Krupa
11:50 - 12:35 MUZYKA 215 mgr Marzena Górna-Turlejska

Wtorek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 INFORMATYKA grupa 1 12 (PG) mgr Barbara Fila
08:55 - 09:40 RELIGIA 8 (PG) mgr Aldona Ciesielska-Krężlik
09:50 - 10:35 JĘZYK ANGIELSKI grupa 1 7a (PG) mgr Katarzyna Gąciarek
JĘZYK ANGIELSKI grupa 2 6 (PG) mgr Renata Trzepańska
10:45 - 11:30 WYCHOWANIE FIZYCZNE dziewczęta sala gimnastyczna mgr Magdalena Golis
WYCHOWANIE FIZYCZNE chłopcy sala gimnastyczna mgr Justyna Bąkowicz
11:50 - 12:35 JĘZYK POLSKI 5 (PG) mgr Bogumiła Wojtyła
12:50 - 13:35 TECHNIKA 8 (PG) mgr Arkadiusz Stolarski

Środa

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 JĘZYK POLSKI 5 (PG) mgr Bogumiła Wojtyła
08:55 - 09:40 MATEMATYKA 118 mgr Aneta Krupa
09:50 - 10:35 PRZYRODA 215 mgr Cezary Białek
10:45 - 11:30 JĘZYK ANGIELSKI grupa 1 7a (PG) mgr Katarzyna Gąciarek
JĘZYK ANGIELSKI grupa 2 208 mgr Renata Trzepańska
11:50 - 12:35 WYCHOWANIE FIZYCZNE dziewczęta sala gimnastyczna mgr Magdalena Golis
WYCHOWANIE FIZYCZNE chłopcy sala gimnastyczna mgr Justyna Bąkowicz
12:50 - 13:35 INFORMATYKA grupa 2 12 (PG) mgr Barbara Fila

Czwartek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 JĘZYK POLSKI 5 (PG) mgr Bogumiła Wojtyła
08:55 - 09:40 MATEMATYKA 7 (PG) mgr Aneta Krupa
09:50 - 10:35 D 5 (PG) mgr Bogumiła Wojtyła
10:45 - 11:30 PLASTYKA 1 (PG) mgr Lidia Piekarska
11:50 - 12:35 WDŻ 1 (PG) mgr Teresa Lorenc
12:50 - 13:35 TERAPIA PEDAGOGICZNA mgr Anna Bartosik

Piątek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 HISTORIA 215 mgr Marlena Mroczkowska-Madejczyk
08:55 - 09:40 PRZYRODA 215 mgr Cezary Białek
09:50 - 10:35 JĘZYK ANGIELSKI grupa 1 7a (PG) mgr Katarzyna Gąciarek
JĘZYK ANGIELSKI grupa 2 108 mgr Renata Trzepańska
10:45 - 11:30 MATEMATYKA 118 mgr Aneta Krupa
11:50 - 12:35 WYCHOWANIE FIZYCZNE dziewczęta sala gimnastyczna mgr Magdalena Golis
WYCHOWANIE FIZYCZNE chłopcy sala gimnastyczna mgr Justyna Bąkowicz
12:50 - 13:35 RELIGIA 8 (PG) mgr Aldona Ciesielska-Krężlik