Zespół Szkolno-Przedszkolny - Klasa V A

Wychowawca

mgr Lidia Piekarska

Moja klasa

Poniedziałek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 ZAJĘCIA TECHNICZNE 215 mgr Lidia Piekarska
08:55 - 09:40 WYCHOWANIE FIZYCZNE dziewczęta mgr Dorota Ożarek
WYCHOWANIE FIZYCZNE chłopcy mgr Aldona Ciesielska-Krężlik
09:50 - 10:35 MATEMATYKA 208 mgr Aneta Krupa
10:45 - 11:30 JĘZYK POLSKI 218 mgr Bogumiła Wojtyła
11:50 - 12:35 PRZYRODA 215 mgr Magdalena Wieczorek

Wtorek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 JĘZYK POLSKI 7 (PG) mgr Bogumiła Wojtyła
08:55 - 09:40 JĘZYK POLSKI 7 (PG) mgr Bogumiła Wojtyła
09:50 - 10:35 WYCHOWANIE FIZYCZNE dziewczęta mgr Dorota Ożarek
WYCHOWANIE FIZYCZNE chłopcy mgr Aldona Ciesielska-Krężlik
10:45 - 11:30 RELIGIA 014 mgr Zofia Bąbol
11:50 - 12:35 JĘZYK ANGIELSKI 11 (PG) mgr Magdalena Madejska
12:50 - 13:35 WDŻ mgr Teresa Lorenc

Środa

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 MATEMATYKA 118 mgr Aneta Krupa
08:55 - 09:40 JĘZYK POLSKI 1 (PG) mgr Bogumiła Wojtyła
09:50 - 10:35 D 10 (PG) mgr Lidia Piekarska
10:45 - 11:30 RELIGIA 1 (PG) mgr Zofia Bąbol
11:50 - 12:35 PRZYRODA 215 mgr Magdalena Wieczorek
12:50 - 13:35 HISTORIA I SPOŁECZEŃSTWO 118 mgr Marlena Mroczkowska-Madejczyk

Czwartek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 JĘZYK POLSKI 1 (PG) mgr Bogumiła Wojtyła
08:55 - 09:40 PLASTYKA 215 mgr Lidia Piekarska
09:50 - 10:35 WYCHOWANIE FIZYCZNE dziewczęta mgr Dorota Ożarek
WYCHOWANIE FIZYCZNE chłopcy mgr Aldona Ciesielska-Krężlik
10:45 - 11:30 MATEMATYKA 118 mgr Aneta Krupa
11:50 - 12:35 JĘZYK ANGIELSKI 216 mgr Magdalena Madejska
12:50 - 13:35 ZAJĘCIA KOMPUTEROWE 209 mgr Cezary Białek

Piątek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 PRZYRODA 215 mgr Magdalena Wieczorek
08:55 - 09:40 JĘZYK ANGIELSKI 6 (PG) mgr Magdalena Madejska
09:50 - 10:35 JĘZYK POLSKI 5 (PG) mgr Bogumiła Wojtyła
10:45 - 11:30 MATEMATYKA 208 mgr Aneta Krupa
11:50 - 12:35 WYCHOWANIE FIZYCZNE dziewczęta mgr Dorota Ożarek
WYCHOWANIE FIZYCZNE chłopcy mgr Aldona Ciesielska-Krężlik
12:50 - 13:35 MUZYKA 118 mgr Marzena Górna-Turlejska