Zespół Szkolno-Przedszkolny - Klasa V A

Moja klasa

Poniedziałek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 JĘZYK POLSKI 108 mgr Ilona Matuszczyk
08:55 - 09:40 MATEMATYKA 118 mgr Aneta Krupa
09:50 - 10:35 MUZYKA 108 mgr Marzena Górna-Turlejska
10:45 - 11:30 TECHNIKA 108 mgr Lidia Piekarska
11:50 - 12:35 WYCHOWANIE FIZYCZNE dziewczęta sala gimnastyczna mgr Aldona Ciesielska-Krężlik
WYCHOWANIE FIZYCZNE chłopcy sala gimnastyczna mgr Mariusz Kociniak

Wtorek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 RELIGIA 1 (PG) ks.Wojciech Biś
08:55 - 09:40 INFORMATYKA 209 mgr Cezary Białek
09:50 - 10:35 WYCHOWANIE FIZYCZNE dziewczęta sala gimnastyczna mgr Aldona Ciesielska-Krężlik
WYCHOWANIE FIZYCZNE chłopcy sala gimnastyczna mgr Mariusz Kociniak
10:45 - 11:30 JĘZYK POLSKI 218 mgr Ilona Matuszczyk
11:50 - 12:35 HISTORIA 11 (PG) mgr Marlena Mroczkowska-Madejczyk
12:50 - 13:35 TERAPIA PEDAGOGICZNA 014 mgr Anna Bartosik

Środa

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 JĘZYK POLSKI 218 mgr Ilona Matuszczyk
08:55 - 09:40 JĘZYK POLSKI 218 mgr Ilona Matuszczyk
09:50 - 10:35 MATEMATYKA 208 mgr Aneta Krupa
10:45 - 11:30 GEOGRAFIA 10 (PG) mgr Joanna Fryś
11:50 - 12:35 JĘZYK ANGIELSKI 7a (PG) mgr Bożena Łęgowiak
12:50 - 13:35 WDŻ II półrocze mgr Małgorzata Kubicka

Czwartek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 JĘZYK ANGIELSKI 208 mgr Bożena Łęgowiak
08:55 - 09:40 BIOLOGIA 13 (PG) mgr Anna Trojak
09:50 - 10:35 D 208 mgr Marlena Mroczkowska-Madejczyk
10:45 - 11:30 WYCHOWANIE FIZYCZNE dziewczęta sala gimnastyczna mgr Aldona Ciesielska-Krężlik
WYCHOWANIE FIZYCZNE chłopcy sala gimnastyczna mgr Mariusz Kociniak
11:50 - 12:35 MATEMATYKA 208 mgr Aneta Krupa
12:50 - 13:35 HISTORIA 216 mgr Marlena Mroczkowska-Madejczyk

Piątek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 WYCHOWANIE FIZYCZNE dziewczęta sala gimnastyczna mgr Aldona Ciesielska-Krężlik
WYCHOWANIE FIZYCZNE chłopcy sala gimnastyczna mgr Mariusz Kociniak
08:55 - 09:40 JĘZYK ANGIELSKI 7a (PG) mgr Bożena Łęgowiak
09:50 - 10:35 JĘZYK POLSKI 5 (PG) mgr Ilona Matuszczyk
10:45 - 11:30 RELIGIA 218 ks.Wojciech Biś
11:50 - 12:35 MATEMATYKA 118 mgr Aneta Krupa
12:50 - 13:35 PLASTYKA 218 mgr Lidia Piekarska