Zespół Szkolno-Przedszkolny - Klasa V B

Moja klasa

Poniedziałek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 JĘZYK POLSKI 218 mgr Ewelina Jakubczyk
08:55 - 09:40 JĘZYK POLSKI 218 mgr Ewelina Jakubczyk
09:50 - 10:35 HISTORIA 10 (PG) mgr Marlena Mroczkowska-Madejczyk
10:45 - 11:30 WYCHOWANIE FIZYCZNE dziewczęta sala gimnastyczna mgr Magdalena Golis
WYCHOWANIE FIZYCZNE chłopcy sala gimnastyczna mgr Justyna Bąkowicz
11:50 - 12:35 MATEMATYKA 208 mgr Emilia Czapla
12:50 - 13:35 ZAJĘCIA KOMPUTEROWE 209 mgr Cezary Białek

Wtorek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 GEOGRAFIA 9 (PG) mgr Cezary Białek
08:55 - 09:40 RELIGIA 215 ks.Wojciech Biś
09:50 - 10:35 JĘZYK POLSKI 218 mgr Ewelina Jakubczyk
10:45 - 11:30 TECHNIKA 11 (PG) mgr Lidia Piekarska
11:50 - 12:35 MATEMATYKA 108 mgr Emilia Czapla
12:50 - 13:35 TERAPIA PEDAGOGICZNA 014 mgr Anna Bartosik

Środa

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 PLASTYKA 208 mgr Lidia Piekarska
08:55 - 09:40 RELIGIA 108 ks.Wojciech Biś
09:50 - 10:35 BIOLOGIA 11 (PG) mgr Anna Trojak
10:45 - 11:30 JĘZYK ANGIELSKI 6 (PG) mgr Bożena Łęgowiak
11:50 - 12:35 JĘZYK POLSKI 218 mgr Ewelina Jakubczyk
12:50 - 13:35 WYCHOWANIE FIZYCZNE dziewczęta sala gimnastyczna mgr Magdalena Golis
WYCHOWANIE FIZYCZNE chłopcy sala gimnastyczna mgr Justyna Bąkowicz

Czwartek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 HISTORIA 118 mgr Marlena Mroczkowska-Madejczyk
08:55 - 09:40 JĘZYK ANGIELSKI 108 mgr Bożena Łęgowiak
09:50 - 10:35 D 218 mgr Ewelina Jakubczyk
10:45 - 11:30 MUZYKA 208 mgr Marzena Górna-Turlejska
11:50 - 12:35 MATEMATYKA 10 (PG) mgr Emilia Czapla
12:50 - 13:35 WYCHOWANIE FIZYCZNE dziewczęta sala gimnastyczna mgr Magdalena Golis
WYCHOWANIE FIZYCZNE chłopcy sala gimnastyczna mgr Justyna Bąkowicz

Piątek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 JĘZYK ANGIELSKI 7a (PG) mgr Bożena Łęgowiak
08:50 - 09:40 JĘZYK POLSKI 218 mgr Ewelina Jakubczyk
09:50 - 10:35 WYCHOWANIE FIZYCZNE dziewczęta sala gimnastyczna mgr Magdalena Golis
WYCHOWANIE FIZYCZNE chłopcy sala gimnastyczna mgr Justyna Bąkowicz
10:45 - 11:30 MATEMATYKA 216 mgr Emilia Czapla
11:50 - 12:35 INFORMATYKA 209 mgr Cezary Białek
WYCHOWANIE FIZYCZNE chłopcy mgr Jarosław Kowalski
12:50 - 13:35 WDŻ II półrocze mgr Małgorzata Kubicka