Zespół Szkolno-Przedszkolny - Klasa VI B

Moja klasa

Poniedziałek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 MATEMATYKA 7 (PG) mgr Katarzyna Tarnowska
08:55 - 09:40 JĘZYK POLSKI 9 (PG) mgr Żaneta Motylska-Kacprzak
09:50 - 10:35 WYCHOWANIE FIZYCZNE dziewczęta sala gimnastyczna mgr Dorota Ożarek
WYCHOWANIE FIZYCZNE chłopcy sala gimnastyczna mgr Jarosław Kowalski
11:50 - 12:35 JĘZYK ANGIELSKI 6 (PG) mgr Magdalena Madejska
12:50 - 13:35 PRZYRODA 215 mgr Katarzyna Tarnowska

Wtorek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 JĘZYK ANGIELSKI 7a (PG) mgr Magdalena Madejska
08:55 - 09:40 MUZYKA 108 mgr Marzena Górna-Turlejska
09:50 - 10:35 ZAJĘCIA TECHNICZNE 118 mgr Lidia Piekarska
10:45 - 11:30 JĘZYK POLSKI 216 mgr Żaneta Motylska-Kacprzak
11:50 - 12:35 JĘZYK POLSKI 216 mgr Żaneta Motylska-Kacprzak
12:50 - 13:35 WYCHOWANIE FIZYCZNE dziewczęta sala gimnastyczna mgr Dorota Ożarek
WYCHOWANIE FIZYCZNE chłopcy sala gimnastyczna mgr Jarosław Kowalski
13:45 - 14:30 RELIGIA 118 ks.Wojciech Biś
RELIGIA 118 ks.Wojciech Biś

Środa

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 WYCHOWANIE FIZYCZNE dziewczęta sala gimnastyczna mgr Dorota Ożarek
WYCHOWANIE FIZYCZNE chłopcy sala gimnastyczna mgr Jarosław Kowalski
08:55 - 09:40 PRZYRODA 215 mgr Katarzyna Tarnowska
09:50 - 10:35 HISTORIA I SPOŁECZEŃSTWO 108 mgr Zofia Chabałowska
10:45 - 11:30 MATEMATYKA 118 mgr Katarzyna Tarnowska
11:50 - 12:35 JĘZYK POLSKI 216 mgr Żaneta Motylska-Kacprzak
12:50 - 13:35 RELIGIA 6 (PG) ks.Wojciech Biś
13:45 - 14:30 WDŻ II półrocze

Czwartek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 JĘZYK POLSKI 6 (PG) mgr Żaneta Motylska-Kacprzak
08:55 - 09:40 MATEMATYKA 118 mgr Katarzyna Tarnowska
09:50 - 10:35 D 1 (PG) mgr Katarzyna Tarnowska
10:45 - 11:30 JĘZYK ANGIELSKI 7a (PG) mgr Magdalena Madejska
11:50 - 12:35 HISTORIA I SPOŁECZEŃSTWO 6 (PG) mgr Zofia Chabałowska
12:50 - 13:35 ZAJĘCIA KOMPUTEROWE 209 mgr Cezary Białek

Piątek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 ZAJĘCIA KOMPUTEROWE 209 mgr Cezary Białek
08:55 - 09:40 WYCHOWANIE FIZYCZNE dziewczęta sala gimnastyczna mgr Dorota Ożarek
WYCHOWANIE FIZYCZNE chłopcy sala gimnastyczna mgr Jarosław Kowalski
09:50 - 10:35 JĘZYK POLSKI 216 mgr Żaneta Motylska-Kacprzak
10:45 - 11:30 MATEMATYKA 215 mgr Katarzyna Tarnowska
11:50 - 12:35 PLASTYKA 7a (PG) mgr Lidia Piekarska
12:50 - 13:35 PRZYRODA 215 mgr Katarzyna Tarnowska