Zespół Szkolno-Przedszkolny - Klasa VI A

Moja klasa

Poniedziałek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 JĘZYK POLSKI 218 mgr Ewelina Jakubczyk
08:55 - 09:40 MUZYKA 1 (PG) mgr Marzena Górna-Turlejska
09:50 - 10:35 MATEMATYKA 118 mgr Magdalena Kowalska
10:45 - 11:30 WYCHOWANIE FIZYCZNE dziewczęta mgr Dorota Ożarek
WYCHOWANIE FIZYCZNE chłopcy mgr Jarosław Kowalski
11:50 - 12:35 ZAJĘCIA KOMPUTEROWE 209 mgr Cezary Białek
12:50 - 13:35 PRZYRODA 215 mgr Magdalena Wieczorek

Wtorek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 WYCHOWANIE FIZYCZNE dziewczęta mgr Dorota Ożarek
WYCHOWANIE FIZYCZNE chłopcy mgr Jarosław Kowalski
08:55 - 09:40 ZAJĘCIA TECHNICZNE 215 mgr Lidia Piekarska
09:50 - 10:35 JĘZYK POLSKI 216 mgr Ewelina Jakubczyk
10:45 - 11:30 HISTORIA I SPOŁECZEŃSTWO 208 mgr Marlena Mroczkowska-Madejczyk
11:50 - 12:35 MATEMATYKA 218 mgr Magdalena Kowalska
12:50 - 13:35 JĘZYK ANGIELSKI 118 mgr Magdalena Madejska

Środa

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 JĘZYK ANGIELSKI 11 (PG) mgr Magdalena Madejska
08:55 - 09:40 MATEMATYKA 118 mgr Magdalena Kowalska
09:50 - 10:35 D 118 mgr Magdalena Kowalska
10:45 - 11:30 PRZYRODA chłopcy 215 mgr Magdalena Wieczorek
11:50 - 12:35 JĘZYK POLSKI 118 mgr Ewelina Jakubczyk
12:50 - 13:35 WYCHOWANIE FIZYCZNE dziewczęta mgr Dorota Ożarek
WYCHOWANIE FIZYCZNE chłopcy mgr Jarosław Kowalski
13:45 - 14:30 RELIGIA 216 mgr Zofia Bąbol

Czwartek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 MATEMATYKA 208 mgr Magdalena Kowalska
08:55 - 09:40 WYCHOWANIE FIZYCZNE dziewczęta mgr Dorota Ożarek
WYCHOWANIE FIZYCZNE chłopcy mgr Jarosław Kowalski
09:50 - 10:35 PLASTYKA 1 (PG) mgr Lidia Piekarska
10:45 - 11:30 PRZYRODA 215 mgr Magdalena Wieczorek
11:50 - 12:35 JĘZYK POLSKI 218 mgr Ewelina Jakubczyk
12:50 - 13:35 HISTORIA I SPOŁECZEŃSTWO 118 mgr Marlena Mroczkowska-Madejczyk

Piątek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 JĘZYK POLSKI 218 mgr Ewelina Jakubczyk
08:55 - 09:40 JĘZYK POLSKI 218 mgr Ewelina Jakubczyk
09:50 - 10:35 MATEMATYKA 118 mgr Magdalena Kowalska
10:45 - 11:30 JĘZYK ANGIELSKI 7 (PG) mgr Magdalena Madejska
11:50 - 12:35 RELIGIA 216 mgr Zofia Bąbol
12:50 - 13:35 RELIGIA 208 mgr Zofia Bąbol