Zespół Szkolno-Przedszkolny - Klasa IV D

Wychowawca

mgr Anna Kucharska

Moja klasa

Poniedziałek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 JĘZYK ANGIELSKI grupa 1 7a (PG) mgr Anna Kucharska
08:55 - 09:40 WYCHOWANIE FIZYCZNE dziewczęta sala gimnastyczna mgr Joanna Piekarska
WYCHOWANIE FIZYCZNE chłopcy sala gimnastyczna mgr Magdalena Golis
09:50 - 10:35 JĘZYK POLSKI 5 (PG) mgr Józef Woźniak
10:45 - 11:30 MATEMATYKA 7 (PG) mgr Katarzyna Tarnowska
11:50 - 12:35 RELIGIA 8 (PG) ks. Michał Sokalski
12:50 - 13:35 JĘZYK ANGIELSKI grupa 2 215 mgr Anna Kucharska

Wtorek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 JĘZYK ANGIELSKI grupa 1 014 mgr Anna Kucharska
08:55 - 09:40 WYCHOWANIE FIZYCZNE dziewczęta sala gimnastyczna mgr Joanna Piekarska
WYCHOWANIE FIZYCZNE chłopcy sala gimnastyczna mgr Magdalena Golis
09:50 - 10:35 MATEMATYKA 8 (PG) mgr Katarzyna Tarnowska
10:45 - 11:30 JĘZYK POLSKI 5 (PG) mgr Józef Woźniak
11:50 - 12:35 PRZYRODA 215 mgr Magdalena Wieczorek
12:50 - 13:35 JĘZYK ANGIELSKI grupa 2 1 (PG) mgr Anna Kucharska

Środa

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 INFORMATYKA grupa 1 12 (PG) mgr Olga Ciesielska
08:55 - 09:40 TECHNIKA 10 (PG) mgr Arkadiusz Stolarski
09:50 - 10:35 PRZYRODA 216 mgr Magdalena Wieczorek
10:45 - 11:30 JĘZYK POLSKI 216 mgr Józef Woźniak
11:50 - 12:35 MATEMATYKA 208 mgr Katarzyna Tarnowska
12:50 - 13:35 INFORMATYKA grupa 2 12 (PG) mgr Olga Ciesielska

Czwartek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 JĘZYK ANGIELSKI 9 (PG) mgr Anna Kucharska
08:55 - 09:40 MUZYKA 1 (PG) mgr Marzena Górna-Turlejska
09:50 - 10:35 D 8 (PG) mgr Anna Kucharska
10:45 - 11:30 RELIGIA 8 (PG) ks. Michał Sokalski
11:50 - 12:35 WYCHOWANIE FIZYCZNE dziewczęta sala gimnastyczna mgr Joanna Piekarska
WYCHOWANIE FIZYCZNE chłopcy sala gimnastyczna mgr Magdalena Golis
12:50 - 13:35 PLASTYKA 218 mgr Lidia Piekarska
13:45 - 14:30 WDŻ 1 (PG) mgr Teresa Lorenc

Piątek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 JĘZYK POLSKI 5 (PG) mgr Józef Woźniak
08:55 - 09:40 JĘZYK POLSKI 5 (PG) mgr Józef Woźniak
09:50 - 10:35 MATEMATYKA 118 mgr Katarzyna Tarnowska
10:45 - 11:30 WYCHOWANIE FIZYCZNE dziewczęta sala gimnastyczna mgr Joanna Piekarska
WYCHOWANIE FIZYCZNE chłopcy sala gimnastyczna mgr Magdalena Golis
11:50 - 12:35 HISTORIA 215 mgr Zofia Chabałowska
12:50 - 13:35 JĘZYK ANGIELSKI 5 (PG) mgr Anna Kucharska