Zespół Szkolno-Przedszkolny - Klasa VII A

Wychowawca

mgr Emilia Gogacz

Moja klasa

Poniedziałek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 JĘZYK ANGIELSKI 1 (PG) mgr Magdalena Madejska
08:55 - 09:40 MATEMATYKA 208 mgr Emilia Gogacz
09:40 - 10:35 JĘZYK POLSKI 218 mgr Ewelina Jakubczyk
10:45 - 11:30 JĘZYK POLSKI 218 mgr Ewelina Jakubczyk
11:50 - 12:35 CHEMIA 10 (PG) mgr Barbara Fila
12:50 - 13:35 WYCHOWANIE FIZYCZNE dziewczęta sala gimnastyczna mgr Dorota Ożarek
WYCHOWANIE FIZYCZNE chłopcy sala gimnastyczna mgr Jarosław Kowalski
13:45 - 14:30 JĘZYK NIEMIECKI 218 mgr Anna Bartosik
14:35 - 15:20 DORADZTWO ZAWODOWE 218 mgr Olga Ciesielska

Wtorek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 FIZYKA 6 (PG) mgr Magdalena Wieczorek
08:55 - 09:40 BIOLOGIA 11 (PG) mgr Anna Trojak
09:40 - 10:35 HISTORIA I SPOŁECZEŃSTWO 208 mgr Zofia Chabałowska
10:45 - 11:30 MATEMATYKA 108 mgr Emilia Gogacz
11:50 - 12:35 JĘZYK POLSKI 218 mgr Ewelina Jakubczyk
12:50 - 13:35 RELIGIA 218 ks.Wojciech Biś
13:45 - 14:30 WYCHOWANIE FIZYCZNE dziewczęta sala gimnastyczna mgr Dorota Ożarek
WYCHOWANIE FIZYCZNE chłopcy sala gimnastyczna mgr Jarosław Kowalski

Środa

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 HISTORIA I SPOŁECZEŃSTWO 7a (PG) mgr Zofia Chabałowska
08:55 - 09:40 PLASTYKA 1 (PG) mgr Lidia Piekarska
09:50 - 10:35 GEOGRAFIA 11 (PG) mgr Joanna Fryś
10:45 - 11:30 MATEMATYKA 9 (PG) mgr Emilia Gogacz
11:50 - 12:35 RELIGIA 108 ks.Wojciech Biś
12:50 - 13:35 JĘZYK ANGIELSKI 7a (PG) mgr Magdalena Madejska
13:45 - 14:30 INFORMATYKA 209 mgr Cezary Białek

Czwartek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 JĘZYK NIEMIECKI 1 (PG) mgr Anna Bartosik
08:55 - 09:40 CHEMIA 10 (PG) mgr Barbara Fila
09:50 - 10:35 D 9 (PG) mgr Emilia Gogacz
10:45 - 11:30 JĘZYK POLSKI 218 mgr Ewelina Jakubczyk
11:50 - 12:35 MATEMATYKA 9 (PG) mgr Emilia Gogacz
12:50 - 13:35 WYCHOWANIE FIZYCZNE dziewczęta sala gimnastyczna mgr Dorota Ożarek
WYCHOWANIE FIZYCZNE chłopcy sala gimnastyczna mgr Jarosław Kowalski
13:45 - 14:30 MUZYKA 215 mgr Marzena Górna-Turlejska

Piątek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 GEOGRAFIA 11 (PG) mgr Joanna Fryś
08:55 - 09:40 BIOLOGIA 10 (PG) mgr Anna Trojak
09:40 - 10:35 JĘZYK POLSKI 218 mgr Ewelina Jakubczyk
10:45 - 11:30 WYCHOWANIE FIZYCZNE dziewczęta sala gimnastyczna mgr Dorota Ożarek
WYCHOWANIE FIZYCZNE chłopcy sala gimnastyczna mgr Jarosław Kowalski
11:50 - 12:35 FIZYKA 7 (PG) mgr Magdalena Wieczorek
12:50 - 13:35 JĘZYK ANGIELSKI 7a (PG) mgr Magdalena Madejska