Zespół Szkolno-Przedszkolny - Klasa VII B

Moja klasa

Poniedziałek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 GEOGRAFIA 11 (PG) mgr Joanna Fryś
08:55 - 09:40 MUZYKA 10 (PG) mgr Marzena Górna-Turlejska
09:50 - 10:35 MATEMATYKA 118 mgr Aneta Krupa
10:45 - 11:30 JĘZYK POLSKI 8 (PG) mgr Żaneta Motylska-Kacprzak
11:50 - 12:35 JĘZYK ANGIELSKI 1 (PG) mgr Magdalena Madejska
12:50 - 13:35 WYCHOWANIE FIZYCZNE dziewczęta sala gimnastyczna mgr Aldona Ciesielska-Krężlik
WYCHOWANIE FIZYCZNE chłopcy sala gimnastyczna mgr Jarosław Kowalski
13:45 - 14:30 DORADZTWO ZAWODOWE 216 mgr Olga Ciesielska
14:35 - 15:20 INFORMATYKA 209 mgr Cezary Białek

Wtorek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 FIZYKA 7 (PG) mgr Beata Łacisz
08:55 - 09:40 JĘZYK POLSKI 216 mgr Mirosława Ziemba
09:50 - 10:35 CHEMIA 10 (PG) mgr Barbara Fila
10:45 - 11:30 HISTORIA I SPOŁECZEŃSTWO 208 mgr Zofia Chabałowska
11:50 - 12:35 MATEMATYKA 118 mgr Aneta Krupa
12:50 - 13:35 PLASTYKA 215 mgr Lidia Piekarska
13:45 - 14:30 WYCHOWANIE FIZYCZNE dziewczęta sala gimnastyczna mgr Aldona Ciesielska-Krężlik
WYCHOWANIE FIZYCZNE chłopcy sala gimnastyczna mgr Jarosław Kowalski

Środa

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 JĘZYK POLSKI 208 mgr Żaneta Motylska-Kacprzak
08:55 - 09:40 JĘZYK POLSKI 208 mgr Żaneta Motylska-Kacprzak
09:50 - 10:35 CHEMIA 10 (PG) mgr Barbara Fila
10:45 - 11:30 JĘZYK NIEMIECKI 8 (PG) mgr Anna Bartosik
11:50 - 12:35 BIOLOGIA 11 (PG) mgr Anna Trojak
12:50 - 13:35 MATEMATYKA 118 mgr Aneta Krupa
13:45 - 14:30 RELIGIA 218 ks.Wojciech Biś

Czwartek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 FIZYKA 7 (PG) mgr Beata Łacisz
08:55 - 09:40 GEOGRAFIA 11 (PG) mgr Joanna Fryś
09:50 - 10:35 D 216 mgr Żaneta Motylska-Kacprzak
10:45 - 11:30 JĘZYK NIEMIECKI 108 mgr Anna Bartosik
11:50 - 12:35 JĘZYK POLSKI 216 mgr Żaneta Motylska-Kacprzak
12:50 - 13:35 WYCHOWANIE FIZYCZNE dziewczęta sala gimnastyczna mgr Aldona Ciesielska-Krężlik
WYCHOWANIE FIZYCZNE chłopcy sala gimnastyczna mgr Jarosław Kowalski
13:45 - 14:30 JĘZYK ANGIELSKI 216 mgr Magdalena Madejska

Piątek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 HISTORIA I SPOŁECZEŃSTWO 6 (PG) mgr Zofia Chabałowska
08:55 - 09:40 MATEMATYKA 118 mgr Aneta Krupa
09:50 - 10:35 BIOLOGIA 11 (PG) mgr Anna Trojak
10:45 - 11:30 WYCHOWANIE FIZYCZNE dziewczęta sala gimnastyczna mgr Aldona Ciesielska-Krężlik
WYCHOWANIE FIZYCZNE chłopcy sala gimnastyczna mgr Jarosław Kowalski
11:50 - 12:35 JĘZYK POLSKI 216 mgr Żaneta Motylska-Kacprzak
12:50 - 13:35 RELIGIA 208 ks.Wojciech Biś