Zespół Szkolno-Przedszkolny - Klasa VII C

Wychowawca

mgr Aneta Krupa

Moja klasa

Poniedziałek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 CHEMIA 7a (PG) mgr Barbara Fila
08:55 - 09:40 RELIGIA 118 ks. Michał Sokalski
09:50 - 10:35 JĘZYK ANGIELSKI 10 (PG) mgr Katarzyna Gąciarek
10:45 - 11:30 JĘZYK POLSKI 5 (PG) mgr Żaneta Motylska-Kacprzak
11:50 - 12:35 WYCHOWANIE FIZYCZNE dziewczęta mgr Dorota Ożarek
WYCHOWANIE FIZYCZNE chłopcy mgr Jarosław Kowalski
12:50 - 13:35 MATEMATYKA 118 mgr Aneta Krupa
13:45 - 14:30 HISTORIA 218 mgr Teresa Lorenc
14:35 - 15:20 DORADZTWO ZAWODOWE 216 mgr Jolanta Dudek

Wtorek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 PLASTYKA 1 (PG) mgr Arkadiusz Stolarski
08:55 - 09:40 FIZYKA 7 (PG) mgr Beata Łacisz
09:50 - 10:35 JĘZYK POLSKI 10 (PG) mgr Żaneta Motylska-Kacprzak
10:45 - 11:30 MATEMATYKA 10 (PG) mgr Aneta Krupa
11:50 - 12:35 WYCHOWANIE FIZYCZNE dziewczęta mgr Dorota Ożarek
WYCHOWANIE FIZYCZNE chłopcy mgr Jarosław Kowalski
12:50 - 13:35 BIOLOGIA 11 (PG) mgr Anna Trojak
13:45 - 14:30 JĘZYK NIEMIECKI 216 mgr Anna Bartosik

Środa

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 JĘZYK ANGIELSKI 7a (PG) mgr Katarzyna Gąciarek
08:55 - 09:40 GEOGRAFIA 11 (PG) mgr Joanna Fryś
09:50 - 10:35 D 1 (PG) mgr Aneta Krupa
10:45 - 11:30 CHEMIA 10 (PG) mgr Barbara Fila
11:50 - 12:35 JĘZYK POLSKI 009 mgr Żaneta Motylska-Kacprzak
12:50 - 13:35 HISTORIA 208 mgr Teresa Lorenc
13:45 - 14:30 WYCHOWANIE FIZYCZNE dziewczęta mgr Dorota Ożarek
WYCHOWANIE FIZYCZNE chłopcy mgr Jarosław Kowalski

Czwartek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 FIZYKA 7 (PG) mgr Beata Łacisz
08:55 - 09:40 JĘZYK ANGIELSKI 7a (PG) mgr Katarzyna Gąciarek
09:50 - 10:35 MATEMATYKA 7 (PG) mgr Aneta Krupa
10:45 - 11:30 WYCHOWANIE FIZYCZNE dziewczęta mgr Dorota Ożarek
WYCHOWANIE FIZYCZNE chłopcy mgr Jarosław Kowalski
11:50 - 12:35 JĘZYK NIEMIECKI 6 (PG) mgr Anna Bartosik
12:50 - 13:35 BIOLOGIA 11 (PG) mgr Anna Trojak
13:45 - 14:30 MUZYKA 215 mgr Marzena Górna-Turlejska

Piątek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 JĘZYK POLSKI 1 (PG) mgr Żaneta Motylska-Kacprzak
08:55 - 09:40 JĘZYK POLSKI 1 (PG) mgr Żaneta Motylska-Kacprzak
09:50 - 10:35 MATEMATYKA 7a (PG) mgr Aneta Krupa
10:45 - 11:30 GEOGRAFIA 10 (PG) mgr Joanna Fryś
11:50 - 12:35 INFORMATYKA 209 mgr Cezary Białek
12:50 - 13:35 RELIGIA 218 ks. Michał Sokalski