17 grudnia 2017 23:14 | Aktualności

KOLEJNE SUKCESY W ŚPIEWANIU

W dniu 13 grudnia 2017r., sześcioro uczniów naszej szkoły brało udział w powiatowym konkursie piosenki bożonarodzeniowej w języku angielskim,  pt. „It's Christmas Time" organizowanym przez Zespół Szkolno Przedszkolny w Stobiecku Szlacheckim.  Uczniowie naszej szkoły wzięli w nim udział po raz trzeci.

Reprezentowali nas: Lena Biegarczyk, Kamila Gąciarek, Wojciech Kociniak, Wiktoria Kucharska, Otylia Turlejska i Zuzanna Korzela.

Oto nasze sukcesy:

2 Wyróżnienia: dla Leny Biegarczyk za wykonanie piosenki – „So this is Christmas” oraz dla  Kamili Gąciarek za wykonanie piosenki – „Rudolph the red nosed Reindeer”

3 miejsce: Wiktoria Kucharska za wykonanie piosenki – „Rudolph the red nosed Reindeer”, Otylia Turlejska za śpiew z własnym akompaniamentem - Marry did you know ?

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za przygotowanie się, poświęcony czas i piękne śpiewanie. Laureatom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!

Merry Christmas everyone!