19 grudnia 2017 18:39 | Aktualności

WYCIECZKA DO KRĘGIELNI

Dnia 19 grudnia 2017 roku uczniowie z klasy IV a wraz z nauczycielami p. Marleną Mroczkowską - Madejczyk i p. Mileną Wawrzonek wzięli udział w wycieczce do kręgielni znajdującej się w Solparku Kleszczów.

Wyjazd był nagrodą za zajęcie I miejsca w konkursie pt. „Najszybsza ilość wpłat całej klasy na fundusz Rady Rodziców Szkoły Podstawowej w Kamieńsku", zorganizowanym przez Radę Rodziców.

Większość dzieci po raz pierwszy grała w prawdziwe kręgle. Początkowe rzuty kulą były trochę niezdarne, lecz z każdym kolejnym rzutem przewracało się coraz więcej kręgli, a na tablicy przy imionach dzieci pojawiały się punkty. Współzawodnictwo na torach wiązało się ze świetną zabawą. Dwie godziny gry szybko minęły. Dla uczniów była to bardzo przyjemna forma relaksu i oderwania się od codziennych zmagań ze szkolną nauką. Uczniowie mieli możliwość poznawania sposobów aktywnego spędzania wolnego czasu. Uczyli się kulturalnego zachowania w miejscach publicznych.