21 lutego 2018 17:11 | Aktualności

SPOTKANIE Z WOLONTARIUSZEM

Dnia 21 lutego, w ramach projektu biblioteczno – czytelniczego „Koty, kotki, koteczki” oraz z okazji Międzynarodowego Dnia Kota uczniowie naszej szkoły wzięli udział w spotkaniu z przedstawicielem Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Radomsku.

Pan Bartek przybliżył uczniom istotę działania schronisk dla zwierząt oraz przekazał wiele cennych informacji na temat odpowiedzialnej opieki nad swoimi pupilami. Zdobyte w czasie spotkania informacje na pewno zaowocują dalszą współpracą. Mamy też nadzieję, że nasza skromna pomoc pozwoli zwierzętom przetrwać  zimę, ponieważ Samorząd Uczniowski przekazał wolontariuszowi zebraną wcześniej karmę dla psów i kotów.

Na zakończenie nasza szkoła otrzymała dyplom za dotychczasową współpracę.

Koordynatorami  akcji byli nauczyciele bibliotekarze p. Ewa Strzelecka i p. Marlena Mroczkowska – Madejczyk.