23 maja 2018 23:16 | Aktualności

Laureatki międzyszkolnego konkursu ,,Miejsca piękne i nieznane”

W dniu 21 maja 2018 r.  podczas Dnia Otwartego w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im. Tadeusza Kościuszki w Kamieńsku rozstrzygnięto międzyszkolny konkurs pod patronatem Burmistrza Kamieńska „Miejsca piękne i nieznane”Konkurs polegał na nagraniu filmu, przygotowaniu prezentacji multimedialnej lub opracowaniu przewodnika turystycznego, który pokazałby turystycznie ciekawe, a mało znane zakątki  miejscowości w której mieszkam i okolic. W konkursie udział wzięli uczniowie ze Szkoły Podstawowej z Kamieńska, z  Gorzędowa, Publicznego Gimnazjum z Kamieńska, z Gomunic oraz Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych z Kamieńska.

I miejsce komisja konkursowa przyznała Natalii Jureńczyk z kl. VIIa. Natomiast wyróżnienie - Otylii Turlejskiej z kl. VIIb. Uczennice zgłosiły na konkurs prace zawierające zdjęcia i opisy autorskie, potwierdzające samodzielność i osobiste poznanie ciekawej, a mało znanej trasy turystycznej.

Koordynatorem konkursu w szkole była p. Joanna Fryś – nauczyciel geografii.

Serdecznie gratulujemy.