28 czerwca 2018 08:29 | Aktualności

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2017/2018

Dnia 22 czerwca 2018 roku w szkole odbyła się akademia podsumowująca kończący się właśnie rok szkolny 2017/2018. Uroczystość uświetnili swoją obecnością zaproszeni goście: burmistrz Kamieńska pan Bogdan Pawłowski, Sekretarz Gminy pan Ryszard Kurman, Przewodniczący Rady Miejskiej pan Jarosław Kozik, pani Bożena Ziemba oraz przedstawiciele Rady Rodziców: pan Waldemar Zbierański i pani Katarzyna Karpińska.
    Montaż słowno – muzyczny zaprezentowany przez uczniów klas VI nawiązywał do zbliżających się wakacji. Szóstoklasiści pożegnali całą społeczność szkolną w kabaretowym stylu.
    Po części artystycznej nastąpiła chwila oczekiwana przez wszystkich uczniów – rozdanie świadectw. Najpierw jednak Dyrektor Szkoły pani Ewa Gronostaj Urbańska oraz Wicedyrektor pani Małgorzata Łęska wręczyły nagrody tym, którzy osiągnęli najlepsze wyniki w nauce. Rodzice uczniów zakwalifikowanych do stypendium otrzymali listy gratulacyjne.
    Następnie wszyscy wychowankowie pożegnali się ze swoimi nauczycielami i w wesołej, beztroskiej atmosferze udali się na zasłużony letni wypoczynek.